Літні шини R18 225/40 Michelin Pilot Sport A/S 3+ 92Y БУ 7mm Київ
- В наявності
- Код: 1208114
3 818 ₴
3 741 ₴
+380 (67) 747-82-71
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Летние шини R18 225/40 Michelin Pilot Sport A/S 3+ 92Y БУ 7mm Київ
Відправляємо Новою Поштою і Делівері по Україні, або самовивіз в Києві
інтернет магазин автомобільних шин і дисків http://WHEELKA.com/
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Michelin |
| Висота профілю шини | 40 |
| Індекс швидкості | Y |
| Посадковий діаметр шини | 18" |
| Стан | Вживані |
| Паливна ефективність шин | C |
| Рівень шуму шин | 64 - 72 |
| Ширина шини | 225 мм |
| Призначення | Легкові |
| Повнопрофільна шина | Немає |
| Шина з захистом обода диска | Немає |
| Шина з підвищеним навантаженням | Немає |
| Користувальницькі характеристики | |
| Безопляста шина | Да |
| Діаметр колеса/диска | 18" |
- Ціна: 3 741 ₴

