Літні шини R15 195/60 Vredestein Sportrac 88H БУ 6mm Київ
- В наявності
- Код: 1208220
1 050 ₴
1 029 ₴
+380 (67) 747-82-71
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Летние шини R15 195/60 Vredestein Sportrac 88H БУ 6mm Київ
Відправляємо Новою Поштою і Делівері по Україні, або самовивіз в Києві
інтернет магазин автомобільних шин і дисків http://WHEELKA.com/
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Vredestein |
| Висота профілю шини | 60 |
| Індекс швидкості | H |
| Посадковий діаметр шини | 15" |
| Стан | Вживані |
| Паливна ефективність шин | C |
| Рівень шуму шин | 64 - 72 |
| Ширина шини | 195 мм |
| Призначення | Легкові |
| Повнопрофільна шина | Немає |
| Шина з захистом обода диска | Немає |
| Шина з підвищеним навантаженням | Немає |
| Користувальницькі характеристики | |
| Безопляста шина | Да |
| Діаметр колеса/диска | 15" |
- Ціна: 1 029 ₴




