Проставне кільце на маточину диска 60,1 — 56,1
- В наявності
- Код: 60561
250 ₴
+380 (67) 747-82-71
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Проставне кільце на маточину диска 60,1 — 56,1
Матеріал — термопласт
Вирушаємо Новою Пікою й Делівері по Україні, або самовивез у Києві
інтернет-магазин автомобільних шин і дисків http://WHEELKA.com/
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Vector |
| Країна виробник | Тайвань |
| Внутрішній діаметр | 56.1 мм |
| Діаметр ЦО | 56.1 мм |
| Марка | Subaru |
| Матеріал | Термопластик |
| Модель | Forester |
| Зовнішній діаметр | 60.1 мм |
| Серія | FORESTER (SG) 2002-2007 |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Subaru |
| Сумісність з моделлю | Forester |
- Ціна: 250 ₴

