Проставочное кільце на маточину диска 73,1 - 60,1
- В наявності
- Код: 7360
200 ₴/комплект
+380 (67) 747-82-71
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Проставочное кільце на ступицю диска 73,1 - 60,1
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Vector |
| Країна виробник | Тайвань |
| Внутрішній діаметр | 60.1 мм |
| Діаметр ЦО | 60.1 мм |
| Марка | Toyota |
| Матеріал | Термопластик |
| Модель | Camry |
| Зовнішній діаметр | 73.1 мм |
| Сумісність з маркою | Toyota |
| Сумісність з моделлю | Camry |
- Ціна: 200 ₴/комплект

