Проставочное кільце на маточину диска 66,1 - 56,6
- В наявності
- Код: 66156
250 ₴/комплект
+380 (67) 747-82-71
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Проставочное кільце на ступицю диска 66,1 - 56,6
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Vector |
| Країна виробник | Тайвань |
| Внутрішній діаметр | 56.6 мм |
| Діаметр ЦО | 56.6 мм |
| Марка | Chevrolet |
| Матеріал | Термопластик |
| Модель | Aveo |
| Зовнішній діаметр | 66.1 мм |
| Серія | AVEO Hatchback (T250, T255) 2008- |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Chevrolet |
| Сумісність з моделлю | Aveo |
- Ціна: 250 ₴/комплект

