Проставочне кільце на ступицю диска 56,1 - 54,1
- В наявності
- Код: 5654
160 ₴
+380 (67) 747-82-71
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Кільце проставки на ступицю диска 56,1 - 54,1
Матеріал – термопласт
Відправляємо Новою Поштою та Делівері по Україні, або самовивіз у Києві
інтернет магазин автомобільних шин та дисків http://WHEELKA.com/
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Vector |
| Країна виробник | Тайвань |
| Внутрішній діаметр | 54.1 мм |
| Діаметр ЦО | 54.1 мм |
| Марка | Kia |
| Матеріал | Термопластик |
| Модель | Rio |
| Зовнішній діаметр | 56.1 мм |
| Серія | RIO III (UB) 2011- |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Kia |
| Сумісність з моделлю | Rio |
- Ціна: 160 ₴

