Проставне кільце на маточину диска 66,6 — 57,1
- В наявності
- Код: 6657
250 ₴/комплект
+380 (67) 747-82-71
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Проставне кільце на маточину диска 66,6 — 57,1
матеріал — термопласт
Вирушаємо Новою Пікою й Делівері по Україні, або самовивез у Києві
інтернет-магазин автомобільних шин і дисків http://WHEELKA.com/
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Vector |
| Країна виробник | Тайвань |
| Внутрішній діаметр | 57.1 мм |
| Діаметр ЦО | 57.1 мм |
| Марка | Skoda |
| Матеріал | Метал |
| Модель | Octavia |
| Зовнішній діаметр | 66.6 мм |
| Серія | OCTAVIA Combi (1U5) 1998-2010 |
| Сумісність з маркою | Skoda |
| Сумісність з моделлю | Octavia |
- Ціна: 250 ₴/комплект

