Проставочное кільце на ступицю диска 75,1 - 66,1
- В наявності
- Код: 7566
200 ₴
+380 (67) 747-82-71
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Проставочное кільце на ступицю диска 75,1 - 66,1
Матеріал - термопласт
Відправляємо Новою Поштою та Делівері по Україні, або самовивіз в Києві
інтернет магазин автомобільних шин і дисків http://WHEELKA.com/
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Vector |
| Країна виробник | Тайвань |
| Внутрішній діаметр | 66.1 мм |
| Діаметр ЦО | 66.1 мм |
| Марка | Nissan |
| Матеріал | Термопластик |
| Зовнішній діаметр | 75.1 мм |
| Серія | Rogue 2007-2013 |
| Сумісність | Nissan X-TRAIL (T31) 2007-, Nissan X-TRAIL (T32) 2014-, Nissan X-TRAIL (T30) 2001-2005 |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Nissan |
- Ціна: 200 ₴

