Проставочне кільце на маточину диска 73,1 - 63,4
- В наявності
- Код: 7363
200 ₴/комплект
+380 (67) 747-82-71
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Проставочне кільце на маточину диска 73,1 - 63,4
Матеріал - термопласт
Відправляємо Новою Поштою та Делівері по Україні, або самовивіз в Києві
інтернет магазин автомобільних шин і дисків http://WHEELKA.com/
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Vector |
| Країна виробник | Тайвань |
| Внутрішній діаметр | 63.4 мм |
| Діаметр ЦО | 63.4 мм |
| Марка | Ford |
| Матеріал | Термопластик |
| Модель | Fusion |
| Зовнішній діаметр | 73.1 мм |
| Серія | FOCUS III 2011- |
| Сумісність з маркою | Ford, Volvo, Lifan, Jaguar, Mercury, Lincoln |
| Сумісність з моделлю | Escort, S-Type, XC70, X-Type, V40, Focus, Fiesta, C-Max, S40, S60, XC60, S70, XC90, Kuga, Transit, V50, S-Max, Mondeo |
| Стан | Новий |
- Ціна: 200 ₴/комплект

