Проставочне кільце на маточину диска 73,1 - 67,1
- В наявності
- Код: 7367
200 ₴/комплект
+380 (67) 747-82-71
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Проставочне кільце на маточину диска 73,1 - 67,1
Матеріал - термопласт
Відправляємо Новою Поштою та Делівері по Україні, або самовивіз в Києві
інтернет магазин автомобільних шин і дисків http://WHEELKA.com/
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Vector |
| Країна виробник | Тайвань |
| Внутрішній діаметр | 67.1 мм |
| Діаметр ЦО | 67.1 мм |
| Марка | Hyundai |
| Матеріал | Термопластик |
| Модель | Elantra |
| Зовнішній діаметр | 73.1 мм |
| Серія | SONATA VI (YF) 2010-2014 |
| Сумісність з маркою | Dodge, Kia, Peugeot, Proton, FAW, Ford, Citroen, Honda, JAC, Jeep, Chrysler, Mazda, Mitsubishi, Hyundai, Geely |
| Сумісність з моделлю | Ceed, Outlander, Lancer, 323, Sonata, Civic, Cerato, Stratus, Sebring, Emgrand, Avenger, i30, Elantra, Shuma, Delica, Grandeur, Patriot, 626, 3, CX-7, ASX, Grandis, Veracruz, i20, Sportage, Optima, MX-5, Tucson, L200, CX-9, C-Crosser, MX-6, Roadster, Soul, Galant, 4007 |
| Стан | Новий |
- Ціна: 200 ₴/комплект

