Зимові шини R18 255/55 Fulda Kristall Control SUV 109H XL Київ
- В наявності
- Код: 1210036
5 870 ₴
5 752 ₴
+380 (67) 747-82-71
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Зимние шини R18 255/55 Fulda Kristall Control SUV 109H XL Київ
Відправляємо Новою Поштою і Делівері по Україні, або самовивіз в Києві
інтернет магазин автомобільних шин і дисків http://WHEELKA.com/
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Fulda |
| Висота профілю шини | 55 |
| Призначення | Позашляховики |
| Посадковий діаметр шини | 18" |
| Паливна ефективність шин | C |
| Рівень шуму шин | 64 - 72 |
| Ширина шини | 255 мм |
| Повнопрофільна шина | Немає |
| Шина з захистом обода диска | Немає |
| Шина з підвищеним навантаженням | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Безопляста шина | Да |
| Діаметр колеса/диска | 18" |
| Індекс швидкості | H XL |
| Стан | Нове |
- Ціна: 5 752 ₴

