Довгі торцеві головки на планці TOPTUL 1/2" 9ед. 8-22мм GAAQ1605U
- В наявності
- Код: GAAQ1605U
1 137 ₴
+380 (67) 747-82-71
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Довгі торцеві головки на планці TOPTUL 1/2" 9ед. 8-22мм GAAQ1605U - 8,10,12~15,17,19,22 мм
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Toptul |
| Країна виробник | Тайвань |
| Квадрат | 1/2" |
| Кількість в наборі | 9 шт. |
| Робочий профіль | Шестигранник |
| Розмір max | 22 мм |
| Розмір min | 8 мм |
| Тип інструменту | набір торцевих головок |
| Користувальницькі характеристики | |
| Кількість предметів у пакованні | 9 |
- Ціна: 1 137 ₴

