Головка торцева підважена ударна TOPTUL 3/4" 33 мм KABE2433
- В наявності
- Код: KABE2433
653 ₴
+380 (67) 747-82-71
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Головка торцева підважена ударна TOPTUL 3/4" 33 мм KABE2433
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Toptul |
| Країна виробник | Тайвань |
| Квадрат | 3/4" |
| Робочий профіль | Шестигранник |
| Розмір max | 33 мм |
| Тип інструменту | Торцева голівка |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина: | 90 мм |
| Тип | Стандартні торцеві головки |
| Тип біти | Шестигранні |
- Ціна: 653 ₴

