Ключ накидний із тріскачкою, що розкривається TOPTUL 10 мм AEAT1010
- В наявності
- Код: AEAT1010
494 ₴
+380 (67) 747-82-71
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Ключ накидний із тріскачкою, що розкривається TOPTUL 10 мм AEAT1010
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Toptul |
| Країна виробник | Тайвань |
| Розмір max | 10 мм |
| Розмір min | 10 мм |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 156 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип | Накидний |
| Розмір | 10 |
| Тип | Ключі |
| Тип ключа | накидний із тріскачкою |
| Форма ключа | Прямий |
- Ціна: 494 ₴

