Штангельциркуль 150 мм TOPTUL IACA0150
-
| Понеділок |
09:00 - 17:00
|
|
| Вівторок |
09:00 - 17:00
|
|
| Середа |
09:00 - 17:00
|
|
| Четвер |
09:00 - 17:00
|
|
| Пʼятниця |
09:00 - 17:00
|
|
| Субота |
09:00 - 17:00
|
|
| Неділя |
09:00 - 16:00
|
|
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Штангельциркуль 150 мм TOPTUL IACA01501 941 ₴
В наявності
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
|
| Виробник | Toptul |
| Країна виробник | Тайвань |
| Довжина вимірювальної шкали | 150 мм |
| Розташування губок | Двостороннє |
| Тип штангенциркуля | Механічний |
| Тип інструменту | Штангенциркуль |
| Шкала вимірювань | Метрична система (м, см, мм) |
|
| Довжина: | 235 мм |
| Довжина вимірювальної шкали (мм) | 150 |
| Матеріал | Метал |
| Робоча довжина | 150 мм |
| Тип | Штангенциркулі |