Піскоструминна камера TORIN TRG4092
- В наявності
- Код: TRG4092
7 804 ₴
+380 (67) 747-82-71
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Піскоструминна камера TORIN TRG4092
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | TORIN |
| Країна виробник | Китай |
| Висота | 530 мм |
| Витрата повітря | 320 куб. м/хв |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Маса | 18 кг |
| Робочий тиск | 8 бар |
| Тип живлення | Мережа 220 В |
| Ширина | 630 мм |
- Ціна: 7 804 ₴



