Ключ накидний (кут 75°) TOPTUL 13х17 мм AAEI1317
- В наявності
- Код: AAEI1317
235 ₴
+380 (67) 747-82-71
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Ключ накидний (кут 75°) TOPTUL 13х17 мм AAEI1317
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Toptul |
| Країна виробник | Тайвань |
| Розмір max | 17 мм |
| Розмір min | 13 мм |
| Тип ключа | двосторонній |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 245 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип | Накидний |
| Тип | Ключі |
| Форма ключа | Вигнутий |
- Ціна: 235 ₴

