Ніж-трапеція TOPTUL SCAA2017
- В наявності
- Код: SCAA2017
409 ₴
+380 (67) 747-82-71
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Ніж-трапеція TOPTUL SCAA2017
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Toptul |
| Країна виробник | Тайвань |
| Довжина леза | 100 мм |
| Довжина інструменту | 165 мм |
| Тип інструменту | Ніж |
| Форм-фактор | висувний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина: | 165 мм |
| Матеріал ручки | Комбінований |
| Тип | Ножі |
- Ціна: 409 ₴

