Детектор витоку фреона (10-1000 PPM) WINTACT WT8827
- В наличии
- Код: WT8827
1 996 ₴
+380 (67) 747-82-71
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя

Описание
Характеристики
Информация для заказа
Детектор витоку фреона (10-1000 PPM) WINTACT WT8827
Високочутливий і надійний детектор Wintact WT8827 призначений для виявлення витоків холодоагентів (фреонів). У нього надточний твердотільний датчик, який дає змогу виявляти навіть незначні витоки фреону. Датчик розташований на довгому, тонкому шнурі. Це дає змогу знаходити витоки у важкодоступних місцях.
У приладу є світлова та звукова сигналізація про витік, пришвидшення звукового сигналу в разі наближення до місця витоку. Детектор має невеликий розмір і ним зручно користуватися навіть однією рукою.
Детектор фреону має такі особливості:
Висока чутливість, швидкий відгук
Світлова та звукова сигналізація
Щуп приладу завдовжки понад 30 см
Режим калібрування датчика
Характеристики:
Чутливість:
10 ppm
Діапазон вимірювання:
10 ~ 1000 ppm
Час прогрівання:
60 с
Час відгуку:
2 с
Довжина датчика:
30 см
Живлення:
Елемент живлення 1,5V ААА 3 шт.
Габарити:
68,85X29X132.98 мм
Вага:
165,5 г
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | wintact |
| Страна производитель | Китай |
| Вес | 0.17 кг |
| Высота | 29 мм |
| Длина | 133 мм |
| Назначение | Обеспечение безопасности работ |
| Тип | Промышленный |
| Форм-фактор | Портативный |
| Ширина | 69 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Максимальный диапазон измерений | 1000 |
| Минимальный диапазон измерений | 10 |
- Цена: 1 996 ₴







