Зимові шини R17 225/50 Toyo Observe GSi-6 HP 94V Київ
- В наявності
- Код: 1210496
6 681 ₴/комплект
6 547 ₴/комплект
+380 (67) 747-82-71
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Зимние шини R17 225/50 Toyo Observe GSi-6 HP 94V Київ
Відправляємо Новою Поштою і Делівері по Україні, або самовивіз в Києві
інтернет магазин автомобільних шин і дисків http://WHEELKA.com/
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Toyo |
| Висота профілю шини | 50 |
| Індекс швидкості | V |
| Посадковий діаметр шини | 17" |
| Паливна ефективність шин | C |
| Рівень шуму шин | 64 - 72 |
| Ширина шини | 225 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Безопляста шина | Да |
| Діаметр колеса/диска | 17" |
| Призначення | Легкові |
| Повнопрофільна шина | Немає |
| Стан | Нове |
| Шина з захистом обода диска | Немає |
| Шина з підвищеним навантаженням | Немає |
- Ціна: 6 547 ₴/комплект

