Літні шини R17 215/60 Rovelo Road Quest H/T 96H Київ
- В наявності
- Код: 1210787
2 768 ₴/комплект
2 712 ₴/комплект
+380 (67) 747-82-71
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
-2%
Літні шини R17 215/60 Rovelo Road Quest H/T 96H Київ
2 768 ₴/комплект2 712 ₴/комплект
В наявностіОпис
Характеристики
Інформація для замовлення
Летние шини R17 215/60 Rovelo Road Quest H/T 96H Київ
Відправляємо Новою Поштою і Делівері по Україні, або самовивіз в Києві
інтернет магазин автомобільних шин і дисків http://WHEELKA.com/
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Rovelo |
| Висота профілю шини | 60 |
| Індекс швидкості | H |
| Призначення | Позашляховики |
| Посадковий діаметр шини | 17" |
| Паливна ефективність шин | C |
| Рівень шуму шин | 64 - 72 |
| Ширина шини | 215 мм |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Безопляста шина | Да |
| Діаметр колеса/диска | 17" |
| Повнопрофільна шина | Немає |
| Шина з захистом обода диска | Немає |
| Шина з підвищеним навантаженням | Немає |
- Ціна: 2 712 ₴/комплект

