Балансувальний стенд SmartWeightPRO з технологією SmartWeight HUNTER SWP70E
- Немає в наявності
- Код: SWP70E
281 600 ₴
+380 (67) 747-82-71
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Балансувальний стенд SWP оснащений лазерами, які заміняють стандартні важелі для вимірювання параметрів колеса. Безконтактне введення параметрів дозволяє домогтися більшої точності, а також підвищити швидкість виконуваних операцій.
Основні переваги Smart Weight Pro:
Простота вимірювання параметрів колеса;
Автоматичний вибір режиму ваги;
Вказує точну вагу і місце розміщення вантажу;
Усуває найбільш поширену причину погоні за вантажем.
За допомогою запатентованої технології SmartWeight® кількість використовуваних важків для балансування зменшується на 40%, що дозволяє домогтися економії матеріалу і грошових коштів.
Балансувальний стенд SWP опціонально може бути оснащений зручним додатковим лазерним покажчиком HummerHead®, який дозволяє з точністю до одного міліметра встановити балансувальні набивні важки.
А також опціонально доукомплектован ліфтом для коліс вантажопідйомністю до 100 кг.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hunter |
| Країна виробник | США |
| Вага коліс, що обслуговуються | 61 кг |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Діаметр вала | 40 мм |
| Захисний кожух | Так |
| Максимальний діаметр диска | 30 дюйм |
| Напруга живлення | 220 В |
| Призначення обладнання | для легкових автомобілів |
| Час вимірювання | 8 сек |
| Швидкість обертання валу | 150 об/хв |
- Ціна: 281 600 ₴

