Літні шини R15 185/65 Barum Bravuris 6 88T Київ
- В наявності
- Код: 1210810
3 102 ₴/комплект
3 040 ₴/комплект
+380 (67) 747-82-71
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
-2%
Літні шини R15 185/65 Barum Bravuris 6 88T Київ
3 102 ₴/комплект3 040 ₴/комплект
В наявностіОпис
Характеристики
Інформація для замовлення
Летние шини R15 185/65 Barum Bravuris 6 88T Київ
Відправляємо Новою Поштою і Делівері по Україні, або самовивіз в Києві
інтернет магазин автомобільних шин і дисків http://WHEELKA.com/
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Barum |
| Висота профілю шини | 65 |
| Індекс швидкості | T |
| Посадковий діаметр шини | 15" |
| Паливна ефективність шин | C |
| Рівень шуму шин | 64 - 72 |
| Ширина шини | 185 мм |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Безопляста шина | Да |
| Діаметр колеса/диска | 15" |
| Призначення | Легкові |
| Повнопрофільна шина | Немає |
| Шина з захистом обода диска | Немає |
| Шина з підвищеним навантаженням | Немає |
- Ціна: 3 040 ₴/комплект

