Літні шини R16 205/55 Kumho Ecsta HS52 91V Київ
- В наявності
- Код: 1210821
3 006 ₴
2 946 ₴
+380 (67) 747-82-71
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
-2%
Літні шини R16 205/55 Kumho Ecsta HS52 91V Київ
3 006 ₴2 946 ₴
В наявностіОпис
Характеристики
Інформація для замовлення
Летние шини R16 205/55 Kumho Ecsta HS52 91V Київ
Відправляємо Новою Поштою і Делівері по Україні, або самовивіз в Києві
інтернет магазин автомобільних шин і дисків http://WHEELKA.com/
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Kumho |
| Висота профілю шини | 55 |
| Індекс швидкості | V |
| Посадковий діаметр шини | 16" |
| Паливна ефективність шин | C |
| Рівень шуму шин | 64 - 72 |
| Ширина шини | 205 мм |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Безопляста шина | Да |
| Діаметр колеса/диска | 16" |
| Призначення | Легкові |
| Повнопрофільна шина | Немає |
| Шина з захистом обода диска | Немає |
| Шина з підвищеним навантаженням | Немає |
- Ціна: 2 946 ₴

