Літні шини R18 225/55 Kleber Dynaxer HP5 SUV 98H Київ
- В наявності
- Код: 1210880
5 631 ₴/комплект
5 518 ₴/комплект
+380 (67) 747-82-71
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
-2%
Літні шини R18 225/55 Kleber Dynaxer HP5 SUV 98H Київ
5 631 ₴/комплект5 518 ₴/комплект
В наявностіОпис
Характеристики
Інформація для замовлення
Летние шини R18 225/55 Kleber Dynaxer HP5 SUV 98H Київ
Відправляємо Новою Поштою і Делівері по Україні, або самовивіз в Києві
інтернет магазин автомобільних шин і дисків http://WHEELKA.com/
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Kleber |
| Висота профілю шини | 55 |
| Індекс швидкості | H |
| Посадковий діаметр шини | 18" |
| Паливна ефективність шин | C |
| Рівень шуму шин | 64 - 72 |
| Ширина шини | 225 мм |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Безопляста шина | Да |
| Діаметр колеса/диска | 18" |
| Призначення | Легкові |
| Повнопрофільна шина | Немає |
| Шина з захистом обода диска | Немає |
| Шина з підвищеним навантаженням | Немає |
- Ціна: 5 518 ₴/комплект

