Літні шини R19 285/45 Austone Athena SP-303 111V XL Київ
- В наявності
- Код: 1210934
4 438 ₴
4 349 ₴
+380 (67) 747-82-71
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
-2%
Літні шини R19 285/45 Austone Athena SP-303 111V XL Київ
4 438 ₴4 349 ₴
В наявностіОпис
Характеристики
Інформація для замовлення
Летние шини R19 285/45 Austone Athena SP-303 111V XL Київ
Відправляємо Новою Поштою і Делівері по Україні, або самовивіз в Києві
інтернет магазин автомобільних шин і дисків http://WHEELKA.com/
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Austone |
| Висота профілю шини | 45 |
| Призначення | Позашляховики |
| Посадковий діаметр шини | 19" |
| Паливна ефективність шин | C |
| Рівень шуму шин | 64 - 72 |
| Ширина шини | 285 мм |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Безопляста шина | Да |
| Діаметр колеса/диска | 19" |
| Індекс швидкості | V XL |
| Повнопрофільна шина | Немає |
| Шина з захистом обода диска | Немає |
| Шина з підвищеним навантаженням | Так |
- Ціна: 4 349 ₴

