Головка для зірваних граней TOPTUL 1/2" 10 мм BAAK1610
- В наявності
- Код: BAAK1610
280 ₴
+380 (67) 747-82-71
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Головка для зірваних граней TOPTUL 1/2" 10 мм BAAK1610
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Toptul |
| Країна виробник | Тайвань |
| Квадрат | 1/2" |
| Користувальницькі характеристики | |
| Додаткові характеристики | Приєднувальний квадрат: 1/2" Розмір: 10мм Довжина: 34мм |
| Робочий профіль | Спеціальний |
| Розмір max | 10 мм |
| Тип | Стандартні торцеві головки |
| Тип інструмента | торцева головка |
- Ціна: 280 ₴

