Головка-екстрактор для пошкоджених гайок TOPTUL 1/2" 15 мм BAAK1615
- В наявності
- Код: BAAK1615
292 ₴
+380 (67) 747-82-71
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Головка-екстрактор для пошкоджених гайок TOPTUL 1/2" 15 мм BAAK1615
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Toptul |
| Країна виробник | Тайвань |
| Квадрат | 1/2" |
| Користувальницькі характеристики | |
| Додаткові характеристики | Приєднувальний квадрат: 1/2" Розмір: 15мм Довжина: 34мм |
| Робочий профіль | Спеціальний |
| Розмір max | 15 мм |
| Тип | Стандартні торцеві головки |
| Тип інструмента | торцева головка |
- Ціна: 292 ₴

