КОЛІСНІ ПРОСТАВКИ 3ММ Універсальні від 4x98 до 5x120 DIA 78.0
- В наявності
- Код: 34985120KP
220 ₴
+380 (67) 747-82-71
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Колісні проставки 3ММ Універсальні від 4x98 до 5x120 DIA 78.0
Параметри універсальних проставок Mercedes-Benz:
PCD (разболтовка): 4/98 (4*98, 4-98, 4х98) 5/120 (5*120, 5-120, 5х120)
Товщина проставки: 3мм (0,3 см)
Вхідний діаметр (до маточини автомобіля): 78,0 мм
Виходить діаметр (до диску): 78,0 мм
Центрувальні виступ: є
Матеріал: алюмінієвий сплав.
Покриття: анодування
В наявності є проставки для інших моделей автомобілів і подовжені колісні болти до них.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Тип | Проставки без шпильок |
| Товщина | 3 мм |
| Діаметр ЦО | 78 мм |
| Сумісність з маркою | Mercedes-Benz, Audi, BMW, Acura, Lancia, Mitsubishi, Honda, Hummer, Hyundai, Infiniti, Mini, MG, Isuzu, McLaren, Mazda, Maybach, Maserati, Kia, Lincoln, Lifan, Lexus, Landwind, Lamborghini, Land Rover, Alfa Romeo, Москвич, Asia, Aston Martin, BAW, Bentley, ІЖ, Buick, BYD, Cadillac, ЗАЗ, Chana, ВАЗ, Changhe, Chery, Chevrolet, Chrysler, Citroen, Dacia, Dadi, Daewoo, Daihatsu, Volvo, Volkswagen, Toyota, Dodge, Dongfeng, Suzuki, Subaru, Ssang Yong, Smart, Ferrari, Fiat, Skoda, Ford, Seat, Saturn, Samsung, Geely, Samand, GMC, Saab, Gonow, Great Wall, Rover, Groz, Rolls-Royce, Proton, Porsche, Pontiac, Plymouth, Peugeot, Opel, Nissan |
| Виробник | Starleks |
| Матеріал | Алюміній |
| Зовнішній діаметр | 120 мм |
| Внутрішній діаметр | 78 мм |
| PCD | 98/114.3 |
| Стан | Новий |
| Кількість кріпильних отворів | 10 |
- Ціна: 220 ₴

