Проставочное кільце на маточину диска 67,1 - 60,1
- В наявності
- Код: 6760m
500 ₴/комплект
+380 (67) 747-82-71
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Проставне кільце на маточину диска 67,1 — 60,1
матеріал — метал
Вирушаємо Новою Пікою й Делівері по Україні, або самовивез у Києві
інтернет-магазин автомобільних шин і дисків http://WHEELKA.com/
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Vector |
| Країна виробник | Тайвань |
| Внутрішній діаметр | 60.1 мм |
| Діаметр ЦО | 60.1 мм |
| Марка | Toyota |
| Матеріал | Метал |
| Модель | Camry |
| Зовнішній діаметр | 67.1 мм |
| Сумісність з маркою | Toyota |
| Сумісність з моделлю | Camry |
| Стан | Новий |
- Ціна: 500 ₴/комплект





