Проставочное кільце на маточину диска 60,1 - 57,1
- В наявності
- Код: 6057m
450 ₴/комплект
+380 (67) 747-82-71
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Проставочное кільце на ступицю диска 60,1 - 57,1
матеріал - метал
Відправляємо Новою Поштою і Делівері по Україні, або самовивезення в Києві
інтернет магазин автомобільних шин і дисків http://WHEELKA.com/
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Vector |
| Країна виробник | Тайвань |
| Внутрішній діаметр | 57.1 мм |
| Діаметр ЦО | 57.1 мм |
| Марка | Skoda |
| Матеріал | Метал |
| Модель | Octavia |
| Зовнішній діаметр | 60.1 мм |
| Серія | OCTAVIA Combi (1U5) 1998-2010 |
| Сумісність з маркою | Skoda |
| Сумісність з моделлю | Octavia |
- Ціна: 450 ₴/комплект





