Проставочне кільце на маточину диска 76,1 - 56,6
- В наявності
- Код: 7656
200 ₴
+380 (67) 747-82-71
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Проставочне кільце на ступицю диска 76,1 - 56,6
Матеріал - термопласт
Відправляемо Новою Поштою та Делівері по Україні, або самовивіз у Києві
інтернет магазин автомобільних шин та дисків http://WHEELKA.com/
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Vector |
| Країна виробник | Тайвань |
| Внутрішній діаметр | 56.6 мм |
| Діаметр ЦО | 56.6 мм |
| Марка | Chevrolet |
| Матеріал | Термопластик |
| Модель | Aveo |
| Зовнішній діаметр | 76.1 мм |
| Серія | AVEO Hatchback (T250, T255) 2008- |
| Сумісність з маркою | Isuzu, Opel, Daewoo, Chevrolet |
| Сумісність з моделлю | Nubira, Vectra, Aveo, Racer, Nexia, Lacetti |
| Стан | Новий |
- Ціна: 200 ₴

