Проставочное кільце на ступицю диска 75,1 - 58,6
- В наявності
- Код: 75586
200 ₴
+380 (67) 747-82-71
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Проставочное кільце на ступицю диска 75,1 - 58,6
Матеріал - термопласт
Відправляємо Новою Поштою та Делівері по Україні, або самовивіз в Києві
інтернет магазин автомобільних шин і дисків http://WHEELKA.com/
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Vector |
| Країна виробник | Тайвань |
| Внутрішній діаметр | 58.6 мм |
| Діаметр ЦО | 58.6 мм |
| Марка | ВАЗ |
| Матеріал | Термопластик |
| Модель | 2107 |
| Зовнішній діаметр | 75.1 мм |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | ВАЗ |
| Сумісність з моделлю | 2107 |
- Ціна: 200 ₴

