Проставочное кільце на ступицю диска 73,1 - 67,1
- В наявності
- Код: 7367
200 ₴/комплект
+380 (67) 747-82-71
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Проставочное кільце на ступицю диска 73,1 - 67,1
Матеріал - термопласт
Відправляємо Новою Поштою та Делівері по Україні, або самовивіз в Києві
інтернет магазин автомобільних шин і дисків http://WHEELKA.com/
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Vector |
| Країна виробник | Тайвань |
| Внутрішній діаметр | 67.1 мм |
| Діаметр ЦО | 67.1 мм |
| Марка | Hyundai |
| Матеріал | Термопластик |
| Модель | Elantra |
| Зовнішній діаметр | 73.1 мм |
| Серія | SONATA VI (YF) 2010-2014 |
| Сумісність з маркою | Mazda, Kia, Mitsubishi |
| Сумісність з моделлю | Lancer, i30, Elantra, Sportage, Galant, 3 |
| Стан | Новий |
- Ціна: 200 ₴/комплект

