КОЛЕСНІ ПРОСТАВКИ 15М 5X108X110X120 DIA 65.1
- В наявності
- Код: 15510865KP
1 300 ₴
+380 (67) 747-82-71
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Прокручування коліщатками Citroen, Peugeot, Volvo 15м 5X108X120 DIA 65.1 (розширювачі) для дисків Citroen, Peugeot, Volvo
Параметри проставок Citroen, Peugeot, Volvo:
PCD (разболтовка): 5/108 (5*108, 5-108, 5х108)
Товщина прокручування: 15м (1,5см)
Вхідний діаметр (до ступі машини): 65,1 мм
Вихідний діаметр (до диска): 65,1 мм
Центральний виступ: є
Матеріал: алюмінієвий сплав.
Приховування: анотування
В наявності проставки для інших моделей автомобілів і подовжені колесні болти до них.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Тип | Проставки без шпильок |
| Товщина | 15 мм |
| Діаметр ЦО | 65.1 мм |
| Сумісність з маркою | Peugeot |
| Марка | Peugeot |
| Виробник | Starleks |
| Матеріал | Алюміній |
| Зовнішній діаметр | 200 мм |
| Внутрішній діаметр | 65.1 мм |
| PCD | 108/112 |
| Стан | Новий |
| Кількість кріпильних отворів | 10 |
- Ціна: 1 300 ₴





