Проставочне кільце на маточину диска 76,1 - 56,1
- В наявності
- Код: 76561
200 ₴
+380 (67) 747-82-71
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Проставочне кільце на маточину диска 76,1 - 56,1
Матеріал - термопласт
Відправляємо Новою Поштою та Делівері по Україні, або самовивіз в Києві
інтернет магазин автомобільних шин і дисків http://WHEELKA.com/
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Vector |
| Країна виробник | Тайвань |
| Внутрішній діаметр | 56.1 мм |
| Діаметр ЦО | 56.1 мм |
| Марка | Subaru |
| Матеріал | Термопластик |
| Модель | Forester |
| Зовнішній діаметр | 76.1 мм |
| Серія | FORESTER (SH) 2007- |
| Сумісність з маркою | Subaru |
| Сумісність з моделлю | Forester, Impreza, Legacy, Outback |
| Стан | Новий |
- Ціна: 200 ₴

