Проставочне кільце на маточину диска 76,1 - 54,1
- В наявності
- Код: 7654
200 ₴
+380 (67) 747-82-71
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Проставочне кільце на маточину диска 76,1 - 54,1
Матеріал - термопласт
Відправляємо Новою Поштою та Делівері по Україні, або самовивіз в Києві
інтернет магазин автомобільних шин і дисків http://WHEELKA.com/
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Vector |
| Країна виробник | Тайвань |
| Внутрішній діаметр | 54.1 мм |
| Діаметр ЦО | 54.1 мм |
| Марка | Kia |
| Матеріал | Термопластик |
| Модель | Rio |
| Зовнішній діаметр | 76.1 мм |
| Серія | RIO III (UB) 2011- |
| Сумісність з маркою | Subaru, Kia, Great Wall, Toyota, Hyundai, Geely |
| Сумісність з моделлю | Corolla, Getz, Rio, i20, Yaris, Hover, MK, Prius |
| Стан | Новий |
- Ціна: 200 ₴

