Проставочне кільце на маточину диска 74,1 - 72,6
- В наявності
- Код: 7472
200 ₴/комплект
+380 (67) 747-82-71
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Проставочне кільце на маточину диска 74,1 - 72,6
Матеріал - термопласт
Відправляємо Новою Поштою та Делівері по Україні, або самовивіз в Києві
інтернет магазин автомобільних шин і дисків http://WHEELKA.com/
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Vector |
| Країна виробник | Тайвань |
| PCD | 120 |
| Внутрішній діаметр | 72.6 мм |
| Діаметр ЦО | 72.6 мм |
| Марка | BMW |
| Матеріал | Термопластик |
| Модель | 7-Series |
| Зовнішній діаметр | 74.1 мм |
| Серія | 7 (E38) 1994-2001 |
| Сумісність з маркою | BMW |
| Сумісність з моделлю | 3-Series, X5, Z4, M2, 1-Series |
| Стан | Новий |
- Ціна: 200 ₴/комплект

