Проставочне кільце на маточину диска 64,1 - 60,1
- В наявності
- Код: 6460
250 ₴/комплект
+380 (67) 747-82-71
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Проставочне кільце на маточину диска 64,1 - 60,1
Матеріал - термопласт
Відправляємо Новою Поштою та Делівері по Україні, або самовивіз в Києві
інтернет магазин автомобільних шин і дисків http://WHEELKA.com/
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Vector |
| Країна виробник | Тайвань |
| Внутрішній діаметр | 60.1 мм |
| Діаметр ЦО | 60.1 мм |
| Марка | Toyota |
| Матеріал | Термопластик |
| Модель | Camry |
| Зовнішній діаметр | 64.1 мм |
| Серія | COROLLA (E150_) 2006- |
| Сумісність з маркою | BYD, FAW, Changhe, Daihatsu, Suzuki, Pontiac, JAC, Toyota, Lexus, Lifan, Mitsubishi |
| Сумісність з моделлю | Matrix, ES, 820, Camry, Grand Vitara, Corolla, RX, Solara, SX4, IS, Yaris, Hilux, Highlander, Avensis, Vitara, Prius |
| Стан | Новий |
- Ціна: 250 ₴/комплект

