Проставочне кільце на маточину диска 75,1 - 58,6
- В наявності
- Код: 75586
200 ₴
+380 (67) 747-82-71
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Проставочне кільце на маточину диска 75,1 - 58,6
Матеріал - термопласт
Відправляємо Новою Поштою та Делівері по Україні, або самовивіз в Києві
інтернет магазин автомобільних шин і дисків http://WHEELKA.com/
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Vector |
| Країна виробник | Тайвань |
| Внутрішній діаметр | 58.6 мм |
| Діаметр ЦО | 58.6 мм |
| Марка | ВАЗ |
| Матеріал | Термопластик |
| Модель | 2115 |
| Зовнішній діаметр | 75.1 мм |
| Сумісність з маркою | Alfa Romeo, ВАЗ |
| Сумісність з моделлю | 1118, 2113, 2110, 2114, 21106, Пріора, 2111, 21123, 2113Ф, Калина, 2115, 1117, 1119, 2112, 1111, Гранта |
| Стан | Новий |
- Ціна: 200 ₴

