Літні шини R17 235/55 Vredestein Ultrac 103Y XL Київ
- В наявності
- Код: 1209960
4 868 ₴
4 770 ₴
+380 (67) 747-82-71
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Летние шини R17 235/55 Vredestein Ultrac 103Y XL Київ
Відправляємо Новою Поштою і Делівері по Україні, або самовивіз в Києві
інтернет магазин автомобільних шин і дисків http://WHEELKA.com/
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Vredestein |
| Висота профілю шини | 55 |
| Посадковий діаметр шини | 17" |
| Паливна ефективність шин | C |
| Рівень шуму шин | 64 - 72 |
| Ширина шини | 235 мм |
| Призначення | Легкові |
| Повнопрофільна шина | Немає |
| Шина з захистом обода диска | Немає |
| Шина з підвищеним навантаженням | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Безопляста шина | Да |
| Діаметр колеса/диска | 17" |
| Індекс швидкості | Y XL |
| Стан | Нове |
- Ціна: 4 770 ₴

