Пневмотрещетка 1/2" TOPTUL 163N/m 600об/хв KAAL1612
- В наявності
- Код: KAAL1612
12 895 ₴
+380 (67) 747-82-71
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Тріскачка пневматична TOPTUL KAAL1612 з максимальним створюваним зусиллям 163N/m, високою швидкістю обертання 600об/хв
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Toptul |
| Країна виробник | Тайвань |
| Вага | 1.88 кг |
| Витрата повітря | 119 літр/хв |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Діаметр вхідного штуцера | 1/4" |
| Максимальна кількість обертів | 600 об/хв |
| Максимальний крутний момент | 163 H*m |
| Робочий тиск | 6.2 бар |
| Тип патрона | Квадрат 1/2" |
| Тип пневмогайковерта | Кутовий (пневмотрещітка) |
| Додаткові функції | |
| Реверс | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип | Тріскачковий |
| Розмір приєднувальних головок | 1/2" |
| Тип | Трещотки |
| Форма ключа | Прямий |
- Ціна: 12 895 ₴


