Ключ шарнирный торцевой TOPTUL 8х10мм AEEC0810
- В наявності
- Код: AEEC0810
240 ₴
+380 (67) 747-82-71
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Ключ шарнірний торцевій TOPTUL 8х10мм AEEC0810
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Toptul |
| Країна виробник | Тайвань |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип | Шарнірний |
| Довжина: | 185 мм |
| Розмір max | 10 мм |
| Розмір min | 8 мм |
| Тип | Ключі |
| Тип ключа | шарнірно-торцевий |
| Форма ключа | Прямий |
- Ціна: 240 ₴

