Тріскачка 1/2" TOPTUL 36 зубців, під телескопічний подовжувач CHAG1636
- В наявності
- Код: CHAG1636
867 ₴
+380 (67) 747-82-71
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Тріскачка 1/2"
з можливістю встановлення телескопічного подовжувача
Довжина: 360 мм
Матеріал: сталь CR-MO (хромо-молібденова) підвищеної міцності
Матеріал руків’я: металева, ергономічна
Приєднувальний профіль: 1/2"
Механізм тріскачки: 36 зубців, забезпечує мінімальний крок 10°
Конструкція: подовжена, забезпечує більший важіль під час закручування та відкручування
Сумісність із подовжувачами: можливість використання з телескопічним подовжувачем COAI1633 TOPTUL довжиною 325 мм
Ергономічний дизайн руків’я забезпечує надійний хват і комфорт під час роботи навіть у найскладніших умовах. Тріскачка оснащена прапорцевим перемикачем. Виготовлена з високоміцної сталі CR-MO, забезпечує високу функціональність, роблячи інструмент незамінним як для автолюбителів, так і для професіоналів.
Користуючись інструментами TOPTUL, ти почуваєшся майстром найвищого класу.
Робота з професійними інструментами високої якості завжди приносить задоволення — ти завжди впевнений у їхній довговічності, точності виконання та універсальності.
Професійні інструменти TOPTUL створені професіоналами для професіоналів — це гарантія успіху.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Toptul |
| Країна виробник | Тайвань |
| Довжина інструменту | 360 мм |
| Розмір приєднувальних головок | 1/2" |
| Тип інструменту | тріскачка (вороток з храповим механізмом) |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип | Тріскачковий |
| Квадрат | 1/2" |
| Тип | Трещотки |
| Форма ключа | Прямий |
- Ціна: 867 ₴


