Вороток 1/4" 115 мм TOPTUL з плавальною головкою CTCK0811
- В наявності
- Код: CTCK0811
93 ₴
+380 (67) 747-82-71
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Інструменти бренду Toptul — це професійні інструменти, здатні витримувати великі навантаження. Вони стануть надійними помічниками як для автолюбителів, так і для великих автомобільних майстерень.
Характеристики:
Призначення: для насадок, для важкодоступних місць
Довжина: 115 мм
Матеріал: CR-V
Матеріал рукоятки: метал
Приєднувальний профіль: 1/4"
Форма: пряма
Тип: T
Виготовлено з високоміцної сталі CR-V (хромо-ванадієва сталь).
Така повна комплектація забезпечує високу функціональність і робить інструмент незамінним помічником як для автолюбителів, так і для професіоналів.
Його універсальність дозволяє використовувати інструмент як для легкових, так і для вантажних автомобілів, а також у багатьох інших галузях.
Точне виконання робить цей інструмент універсальним і дозволяє відкручувати або закручувати кріпильні елементи практично в будь-якій частині автомобіля.
Користуючись інструментами TOPTUL, ви відчуваєте себе майстром найвищого рівня.
Робота з професійними інструментами високої якості завжди приносить задоволення — ви завжди впевнені у їх довговічності, точності виготовлення та універсальності.
Професійні інструменти TOPTUL створені професіоналами для професіоналів — це гарантія успіху.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Toptul |
| Країна виробник | Тайвань |
| Довжина інструменту | 115 мм |
| Розмір приєднувальних головок | 1/4" |
| Тип інструменту | вороток Т-подібний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип | Торцевий |
| Довжина інструмента (мм) | 115 |
| Додаткові характеристики | Приєднувальний квадрат: 1/4" Довжина: 115 мм |
| Кількість предметів | 1 |
| Тип | Ключі |
| Форма ключа | Т-подібний |
- Ціна: 93 ₴




