Вороток з шарніром 3/4" 460мм TOPTUL CFAC2418
- В наявності
- Код: CFAC2418
1 213 ₴
+380 (67) 747-82-71
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Вороток 3/4 з шарніром 460мм
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Toptul |
| Країна виробник | Тайвань |
| Довжина інструменту | 460 мм |
| Розмір приєднувальних головок | 3/4" |
| Тип інструменту | вороток |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип | Шарнірний |
| Довжина інструмента (мм) | 460 |
| Додаткові характеристики | Приєднувальний квадрат: 3/4" Довжина: 460 мм |
| Кількість предметів | 1 |
| Тип | Ключі |
| Форма ключа | Прямий |
- Ціна: 1 213 ₴

