Торцева головка 10 мм TOPTUL 1/2" 12-гранна BAEB1610
- В наявності
- Код: BAEB1610
49 ₴
+380 (67) 747-82-71
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Торцева головка 10 мм TOPTUL 1/2" 12-гранна BAEB1610
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Toptul |
| Країна виробник | Тайвань |
| Квадрат | 1/2" |
| Робочий профіль | Дванадцятигранник |
| Розмір max | 10 мм |
| Тип інструменту | Торцева голівка |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина: | 38 мм |
| Тип | Стандартні торцеві головки |
| Тип біти | Дванадцятигранні |
- Ціна: 49 ₴

