Длинные торцевые головки на планке TOPTUL 1/2" 15ед. 8-32мм GAAQ1607U
- В наявності
- Код: GAAQ1607U
2 470 ₴
+380 (67) 747-82-71
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Довгі торцеві головки на планці TOPTUL 1/2" 15ед. 8-32мм GAAQ1607U - 8~15,17,19,22,24,27,30,32 мм
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Toptul |
| Країна виробник | Тайвань |
| Розмір max | 32 мм |
| Розмір min | 8 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Квадрат | 1/2" |
| Кількість предметів у пакованні | 15 |
| Кількість у наборі | 15 шт |
| Робочий профіль | Шестигранник |
| Тип | Набори торцевих головок |
| Тип інструмента | набір торцевих головок |
- Ціна: 2 470 ₴

