Набір головок 1/4 "12од. на планці TOPTUL GAAQ0801U
- В наявності
- Код: GAAQ0801U
355 ₴
+380 (67) 747-82-71
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Комплект 6-гранних торцевих насадок TOPTUL на планці рекомендований для професійних автосервісів і механіків. Ідеально поєднується з тріскачками, забезпечуючи точність і надійність навіть під час виконання складних робіт.
У комплект входять насадки 1/2" розмірів:
4 мм
4.5 мм
5 мм
5.5 мм
6 мм
7 мм
8 мм
9 мм
10 мм
11 мм
12 мм
13 мм
Торцеві ключі виготовлені з міцної інструментальної хромо-ванадієвої сталі Cr-V. Набір призначений для виконання робіт, що потребують високих навантажень і точності, та підходить для відкручування й закручування різьбових з’єднань різних розмірів.
Користуючись інструментами TOPTUL, ти відчуваєш себе майстром найвищого класу. Робота з професійними інструментами високої якості — це впевненість у довговічності, точності виготовлення та універсальності. Професійні інструменти TOPTUL створені професіоналами для професіоналів — це гарантія успіху.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Toptul |
| Країна виробник | Тайвань |
| Розмір max | 13 мм |
| Розмір min | 4 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Квадрат | 1/4" |
| Кількість предметів у пакованні | 12 |
| Кількість у наборі | 12 шт |
| Робочий профіль | Шестигранник |
| Тип | Набори торцевих головок |
| Тип інструмента | набір торцевих головок |
- Ціна: 355 ₴

