Торцевій шарнірний ключ дзвіночок TOPTUL 10х11мм AEEC1011
- В наявності
- Код: AEEC1011
252 ₴
+380 (67) 747-82-71
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Торцевій шарнірний ключ дзвіночок TOPTUL 10х11мм AEEC1011
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Toptul |
| Країна виробник | Тайвань |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип | Шарнірний |
| Довжина: | 200 мм |
| Розмір max | 11 мм |
| Розмір min | 10 мм |
| Тип | Ключі |
| Тип ключа | шарнірно-торцевий |
| Форма ключа | Прямий |
- Ціна: 252 ₴

